Vyberte si svůj nový web

Standard

29 900 Kč

Online svět není hlavní zdrojem vašich příjmů, ale víte, že vám může přilákat nové klienty.

Více

do 3 týdnů

Profi

49 900 Kč

Webové stránky nechcete mít pouze na okrasu, ale máte s nimi jasný úmysl. Řekněte nám ho.

Více

do 5 týdnů

Na míru

od 65 000 Kč

Když chcete web na míru, řekněte nám o něm více. Rádi připravíme to nejlepší možné řešení.

Více

individuálně

Jak vám spustíme webové stránky

1.

Ozvěte se nám

Nejjednodušší je kliknout na tlačítko u typu webové stránky, kterou si přejete. Obratem vám přijde na zadaný e-mail potvrzení, že o vás víme.

2.

Dejte nám nezávazné zadání

Na e-mail Vám pošleme formulář, do kterého vyplňte, jaký web si přejete. Možná se vám bude zdát, že má více políček než u ostatních firem, ale víme, co děláme. Ušetří vám to spoustu času i peněz.

3.

Probereme váš web

Nejprve si interně projdeme vaše zadání a případně si připravíme doplňující otázky. Obvykle to není potřeba, ale od začátku potřebujeme vědět, co očekáváte, abychom to mohli splnit. Pak se vám ozveme.

4.

Vytvoříme vám stránky

Po schválení na nic nečekáme a pustíme se do práce. Budeme rychlí. Jak moc záleží na balíčku, který si u nás vyberete. V průběhu je k vám dispozici projektový manažer, který zařídí, že budete mít hezký web.

Co by vás mohlo zajímat

Vytvoření vašich webových stránek se snažíme co nejvíce zjednodušit. Na začátku potřebujeme od vás vyplnit zadání, které se týká jak textů, tak grafiky (k ní potřebujeme nahrát logo). V průběhu tvorby se vám ozve náš projektový manažer, který s vámi případně doladí potřebné detaily.

Ano. Zadání je v podobě standardizovaného formuláře, který vás navede. Pokud byste i tak potřebovali pomoc, můžete nám zavolat na +420 775 752 302 a rádi vám se vším pomůžeme.

Záleží jen na vás. Velké části klientů se staráme nejen o webové stránky, ale pomáháme jim i s marketingem. Rádi si s vámi nad další spoluprací sedneme a na základě vašich potřeb navrhneme ideální řešení.

Víme, že i stránky v nejnižším tarifu mohou být vysoký náklad. Stejně tak víme, že web je potřeba, aby naši klienti mohli vydělávat více. Proto nabízíme kompromis, kdy je částka rozložena na 12 splátek s tím, že u podpisu smlouvy zaplatíte pouze 3 měsíční splátky a další platby vám odložíme až na 4. měsíc.