E-mail marketing

O e-mailových kampaní spousta lidí tvrdí, že nefungují, protože se jim tato forma zdá přežitá. My víme, že fungují. A fungují velmi dobře. Stačí vědět, co od e-mail marketingu očekáváte a podle toho vše nastavit. Důležitý je e-mailing především v komunikaci se stávajícími zákazníky. Můžete s nimi snadno budovat pevný vztah a zajistit si, aby se při dalším nákupu vrátili do vašeho obchodu.

Získat zákazníka není snadné ani levné. Proto je potřeba s ním dále pracovat a ujistit, že se ho rozhodl správně. Aby se příště rozhodl stejně a opět nakoupil u vás. V ideálním případě, aby vás ještě doporučil všem ve svém okolí. Tohle kouzlo samotný e-mailing nezvládne, ale hodně vám usnadní cestu k vysněnému cíli.

Pro e-mail marketing existuje několik nástrojů, které vám pomohou efektivně oslovit všechny zákazníky. Je však potřeba detailně poznat, co má který zákazník rád a podle toho s ním nastavit komunikaci. Ze všech nástrojů vám dáme na výběr a doporučíme, který se hodí k vašemu podnikání. Kromě doporučení samozřejmě vše nastavíme, a a zajistíme, aby vše fungovalo.

CHCI MÍT SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY

nechte nám na sebe kontakt