Proplujte s námi
online světem

Víme, že online prezentace je stále důležitější a dnes se bez ní obejde pouze pár firem či osobností. Pokud mezi ně patříte, tak se nám alespoň ozvěte. Rádi vás poznáme. Pravděpodobně ale patříte do větší skupiny, které chceme usnadnit cestu k webovým stránkám.

Našim cílem není přitáhnout vaši pozornost na základě nízké ceny, kvůli které by váš nový web nesplňoval klíčové parametry, a neuspěl by tak proti konkurenci. Víme, že si nenecháváte tvořit webové stránky každý den a nechcete trávit několik hodin nastavováním. Proto nabízíme, že to za vás uděláme, jak nejlépe umíme.

Existují řešení, kde si web naklikáte, ale z vlastní zkušenosti víme, že je lepší držet se toho, co umíme. Věnujte se tak svému podnikání, díky čemuž jsou šťastní vaši zákazníci.
My se postaráme, aby těch zákazníků bylo více.

Jdu do toho

Máme jasně definované, na čem nám záleží.
Sdílíme společné hodnoty?

1.

Transparentnost

Očekáváme, že při spolupráci jsme na jedné lodi. Od nás tak očekávejte otevřený přístup. Doufáme, že nám jej oplatíte. Nabízíme přesně definovaný produkt, díky čemuž vám můžeme dát předem přesnou cenu. Jaké služby si vyberete je pouze na vás. Nikam vás nebudeme tlačit, ale doporučení vám samozřejmě rádi dáme.

2.

Přesnost

Dlouho jsme procesy pro tvorbu webu pilovali na různých projektech. Teď chceme zúročit zkušenosti. Pracujeme tak ve velké míře podle standardizovaných postupů, díky kterým se eliminuje prostor na chyby. Cílem je tak ochránit vaši investici do tvorby webu, abyste postupně nevyhazovali peníze z okna, ale dostali, co očekáváte. Pro někoho laciné, pro nás prosté.

3.

Máme rádi naše klienty

Tohle asi na webu o sobě řekne každá firma. Víme, že je důležité se odlišit, ale v tomhle nepoplaveme proti proudu. Alespoň ne tím, že bychom šli proti vlastním klientům. Naopak hledáme cesty, jak si ze spolupráce můžete odnést co nejvíce. Víme, že to funguje, protože většinu našich klientů známe už dlouho.

to se mi líbí