Doplňkové služby

Mít kvalitní a moderní web je potřeba, ale bez dalšího rozvoje vám peníze nevydělá. To už neplatí třeba o výkonnostních kampaních, optimalizaci stránek pro vyhledávače nebo správě sociálních sítí.

Stejně tak, pokud chcete zůstat se zákazníky v pravidelném kontaktu, nastavíme vám e-mailing či další marketingové služby. Spolupracujeme s profesionály napříč obory, kteří nám pomáhají držet vysokou kvalitu služeb.

SEO
(Optimalizace pro vyhledávače)

Webové stránky máte, aby na ně chodilo co nejvíce uživatelů. Pokud ne co nejvíce, tak alespoň ti důležití, kteří se zajímají o vaše služby či produkty. Díky optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO) se budete objevovat na předních místech ve vyhledávání. Získáte tak bez placených reklam dostatečný počet uživatelů na své stránky.

chci vědět více

Výkonnostní marketing (PPC)

Výkonnostní marketing je nejrychlejší cestou k oslovení nových zákazníků. Placené reklamní kampaně tak používá většina firem, a tak je potřeba vědět, kde a jakým způsobem oslovit správné publikum. Definujeme vaše zákazníky a následně vám nastavíme výkonnostní kampaně na Google Ads, Skliku, zbožových srovnávačích...

chci vědět více

Sociální sítě

Buďte v kontaktu se svými zákazníky a dejte o sobě vědět těm, kteří vás ještě neznají. Sociální sítě nabízí spoustu příležitostí, jak snadno oslovit tisíce lidí z vaší cílové skupiny. Abychom mohli splnit vaše očekávání, potřebujeme od vás na začátku jediné. Říct si proč chcete mít sociální sítě a co vám mají přinést.

chci vědět více

Grafické práce

První, co lidé vždy uvidí, jsou obrázky. Grafika je vaší vizitkou, která dokáže přesvědčit obyčejné uživatele, aby se stali vašimi zákazníky. Naši grafici pro vás připraví vše, co si budete přát. Od základních DTP služeb přes výrobu online bannerů až po složitější ilustrace či retuše.

chci vědět více

E-mail marketing

O e-mailových kampaní spousta lidí tvrdí, že nefungují, protože se jim tato forma zdá přežitá. My víme, že fungují. A fungují velmi dobře. Stačí vědět, co od e-mail marketingu očekáváte a podle toho vše nastavit. Důležitý je e-mailing především v komunikaci se stávajícími zákazníky.

chci vědět více

Budování značky

Získat zákazníky jde mnoha způsoby. Udržet si jejich pozornost je už těžší. Jedním ze způsobů zvýšení loajality a s ní spojeným navýšení obratu vede rozvoj vaší značky. Společně definujeme vizi vaší značky, se kterou se budou moci ztotožnit vaši zákazníci.

chci vědět více

Logo

Logo není značka a značka není logo. Logo je tvář značky, která musí být snadno zapamatovatelná. Proto klademe důraz na jednoduchost, čistotu, údernost a skrytou symboliku.

chci vědět více

Cokoliv potřebujete

Jak jsme slíbili na začátku, nabízíme komplexní služby. Pokud tak potřebujete cokoliv jiného, samozřejmě z marketingu či obchodu, ozvěte se nám a domluvíme se.

chci vědět více