Ceník našich tarifů

Nacenit tvorbu webu je samostatná disciplína, kdy je potřeba co nejpřesněji zpracovat zadání. U větších webů může naceňování zabrat třeba měsíc. Abychom vám usnadnili cestu za novým webem, využili jsme zkušeností z desítek různých webů a připravili základní balíčky, kde si vyberete, co potřebujete. S výběrem vám rádi předem pomůžeme.

Standard
29 999 Kč
Profi
49 900 Kč
Na míru
od 65 000 Kč
Návrh designu
Responzivita
Neomezené množství podstránek
Copywriting
Editace stránek
Fotogalerie
Základní optimalizace (SEO)
Pokročilá optimalizace (SEO)
Analýza klíčových slov
Analytika
Marketingová konzultace
Jazykové mutace
Registrace uživatelů
Objednávkový systém
Rezervační systém

Web na splátky

Děláme weby dostupnější. Proto jsme připravili možnost objednat si nové webové stránky i na splátky, kdy zaplatíte zálohu 20 % a zbytek vám rozložíme do následujících 10 měsíců.


U základního webu tak zaplatíte 5 980 Kč a v následujících měsících budete platit pouze 2 500 Kč. K tomu od nás máte na první rok doménu a hosting zdarma.

CHCI WEB na splátky

Kolik stojí tvorba webu a jak se naceňuje?

K naceňování však máme pár poznámek, abyste je nemuseli hledat jinde a dodali jsme vám tak maximální komfort při výběru. Při webech na míru je klíčové zadání webu, podle kterého připravujeme přesnější nabídku. Ta vychází z hodinové sazby designérů, kodérů, copywriterů a dalších, kteří se na tvorbě podílí.

Projektový manažer
1 000 Kč
Copywriter
750 Kč
Grafik
750 Kč
UX Designér
1 000 Kč
UI Designér
1 000 Kč
Kodér
1 500 Kč
Programátor
1 500 Kč
Tester
1 000 Kč

Více o našich tarifech

Pro usnadnění tvorby menších webů, kde je často rozhodující cena, využíváme vlastní redakční systém OscarixCMS či redakční systém WordPress, kde je možné využít šablonu. Tím dojde ke snížení nákladů na design i kódování webu.

Každý web je samozřejmě unikátní, využíváme pouze standardizované řešení, kde je již připravena významná část kódu, a tak není potřeba tak velkého zásahu kodéru a programátorů, jako u webu na míru. Za minimální náklady navíc zůstává prostor pro designéry a copywritery, aby vám mohli pomoc se zpracováním obsahu a předáním sdělení budoucím návštěvníkům webu ve srozumitelné podobě.

Díky standardizovanému řešení jsme také schopni web připravit během několika týdnů, záleží jen na vás, co vše budete chtít na webu mít a jak rychle dáme společně dohromady zadání. Na šablonovém řešení neběží pouze malé a střední weby, ale i desítky firem, jejichž stránky navštíví desetitisíce uživatelů denně. Jde tak o ověřené řešení, se kterým můžete začít a postupně web rozvíjet, případně si nechat vytvořit web na míru. Postaráme se jak o pravidelnou správu vašeho webu, tak i případně web na míru.

Každý z členů týmů dodá přesný počet hodin, který je potřeba, aby mohl svoji část projektu předat na kolegu, a posunout tak web ke spuštění. Vycházíme z přesně nastavených procesů. Dokážeme tak eliminovat čas navíc a zůstat cenově dostupní i pro menší projekty či firmy.

Díky časovému odhadu pracovních hodin připravujeme s cenou i harmonogram prací a termín spuštění webu. Tím se vracíme k zadání, které je klíčové nejen z hlediska plánování prací, ale jak vidíte podle hodinových cen i k výsledné hodnotě webu.

Pokud bude potřeba nakreslit nový návrh stránky, není to problém. Pokud bude potřeba do navržené stránky vložit nový prvek nebo funkcionalitu, celý proces se protahuje a především zdražuje. Máme za sebou bohužel i pár projektů, kdy jsme nepodchytili s klientem zadání.

Od té doby víme, že bez přesného zadání nemá cenu investovat čas a s ním spojené náklady. Na druhou stranu tak víme, na co se vás na úvodní schůzce zeptat, a zjistit tak kompletní informace. Stejně tak můžeme před zpracováním zadání zpracovat výzkum od vašich stávajících či potenciálních zákazníků, kteří prozradí, co na webu dělají a jak jim můžeme usnadnit práci.

Cena za tvorbu webu je tak součtem několika různě obsáhlých služeb, které pro vás zpracuje projektový manažer. Ten bude následně dohlížet, abyste byli spokojeni a my jsme dodrželi termín.