Buďte vidět.
Ukažte se světu.

e-shop

Online svět není hlavní zdrojem vašich příjmů, ale víte, že vám může přilákat nové klienty. Standardizovaný web se hodí pro živnostníky a menší firmy, které v dohledné době neplánují prodávat přes e-shop.

V rámci tvorby webu vám navrhneme design stránek, zpracujeme texty, zajistíme responzivitu a postaráme se o základní optimalizaci pro vyhledávače.

od 29 900 Kč

CHCI E-SHOP

CO BALÍČEK OBSAHUJE

 • Návrh designu
 • Responzivní web
 • Fotogalerie
 • Základní optimalizace (SEO)
 • Neomezené množství podstránek
 • Copywriting
 • Editace stránek
 • Vaše spokojenost
Jdu do toho

Nejste si jistí? Porovnejte všechny weby ›

Vytvoříme vám kvalitní web

PRÁCE

Web děláme za vás.
Od grafiky přes texty až ke spuštění. Vy nám dáte jen zadání.

BEZ STAROSTÍ

Máme s tvorbou webů zkušenosti. Vše tak probíhá úplně hladce.

BEZ PROBLÉMU

Opravdu myslíme na vše. Doménu a hosting máte od nás na rok zdarma.

BEZ ČEKÁNÍ

Web potřebujete teď, ne příští rok. Proto nic složitě neprotahujeme.

Zjišťovali jsme u českých podnikatelů a firem, jak by měl jejich web vypadat a jak má probíhat jeho tvorba.
Co jsme se od nich naučili, teď rádi předáme vám.

jak to funguje

1.

Ozvěte se nám

Nejjednodušší je kliknout na tlačítko u typu webové stránky, kterou si přejete. Obratem vám přijde na zadaný e-mail potvrzení, že o vás víme.

2.

Dejte nám nezávazné zadání

Na e-mail Vám pošleme formulář, do kterého vyplňte, jaký web si přejete. Možná se vám bude zdát, že má více políček než u ostatních firem, ale víme, co děláme. Ušetří vám to spoustu času i peněz.

3.

Probereme váš web

Nejprve si interně projdeme vaše zadání a případně si připravíme doplňující otázky. Obvykle to není potřeba, ale od začátku potřebujeme vědět, co očekáváte, abychom to mohli splnit. Pak se vám ozveme.

4.

Vytvoříme vám stránky

Po schválení na nic nečekáme a pustíme se do práce. Budeme rychlí. Jak moc záleží na balíčku, který si u nás vyberete. V průběhu je k vám dispozici projektový manažer, který zařídí, že budete mít hezký web.

jdu do toho

Ať víte, jak tvoříme weby

Díky standardizovanému řešení jsme také schopni web připravit během několika týdnů, záleží jen na vás, co vše budete chtít na webu mít a jak rychle dáme společně dohromady zadání. Na šablonovém řešení neběží pouze malé a střední weby, ale i desítky firem, jejichž stránky navštíví desetitisíce uživatelů denně. Jde tak o ověřené řešení, se kterým můžete začít a postupně web rozvíjet, případně si nechat vytvořit web na míru. Postaráme se jak o pravidelnou správu vašeho webu, tak i případně web na míru.

Pro usnadnění tvorby menších webů, kde je často rozhodující cena, využíváme vlastní redakční systém OscarixCMS či redakční systém WordPress, kde je možné využít šablonu. Tím dojde ke snížení nákladů na design i kódování webu.

Každý web je samozřejmě unikátní, využíváme pouze standardizované řešení, kde je již připravena významná část kódu, a tak není potřeba tak velkého zásahu kodéru a programátorů, jako u webu na míru. Za minimální náklady navíc zůstává prostor pro designéry a copywritery, aby vám mohli pomoc se zpracováním obsahu a předáním sdělení budoucím návštěvníkům webu ve srozumitelné podobě.

nechte nám na sebe kontakt

  Časté otázky

  Co ode mě budete potřebovat?
  Vytvoření vašich webových stránek se snažíme co nejvíce zjednodušit. Na začátku potřebujeme od vás vyplnit zadání, které se týká jak textů, tak grafiky (k ní potřebujeme nahrát logo). V průběhu tvorby se vám ozve náš projektový manažer, který s vámi případně doladí potřebné detaily.
  Pomůžete mi se zadáním?
  Ano. Zadání je v podobě standardizovaného formuláře, který vás navede. Pokud byste i tak potřebovali pomoc, můžete nám zavolat na +420 775 752 302 a rádi vám se vším pomůžeme.
  Budete se o web starat i po spuštění?
  Záleží jen na vás. Velké části klientů se staráme nejen o webové stránky, ale pomáháme jim i s marketingem. Rádi si s vámi nad další spoluprací sedneme a na základě vašich potřeb navrhneme ideální řešení.
  Jak funguje web na splátky?
  Víme, že i stránky v nejnižším tarifu mohou být vysoký náklad. Stejně tak víme, že web je potřeba, aby naši klienti mohli vydělávat více. Proto nabízíme kompromis, kdy je částka rozložena na 5 splátek.