Rozjíždíte půjčovnu?

My pro Vás máme funkční web, na který nebudete čekat měsíce.

Vrhněte se do podnikání naplno hned od začátku anebo vyměňte svůj starý web za nový. Máme řešení přesně pro Vás, ať začínáte a nebo jste již zkušený podnikatel. Funkční a moderní web za slušné peníze, který budete mít za pár dní.

To chci

Nabízíme víc než web

  • Zajistíme vám více zákazníků
  • Napojíme web na rezervační systém
  • Nastavíme automatické odesílání akčních nabídek
  • Zacílíme reklamu na lidi v okolí

Vytvoříme web pro vaší restauraci

BEZ PRÁCE

Web děláme za vás.
Od grafiky přes texty až ke spuštění. Vy nám dáte jen zadání.

BEZ STAROSTÍ

Máme s tvorbou webů zkušenosti. Vše tak probíhá úplně hladce.

BEZ PROBLÉMU

Opravdu myslíme na vše. Doménu a hosting máte od nás na rok zdarma.

BEZ ČEKÁNÍ

Web potřebujete teď, ne příští rok. Proto nic složitě neprotahujeme.

jdu do toho

Kolik stojí web

STANDARD

39 000 Kč bez DPH

Výjimečný

Konzultace
zdarma

Jak to funguje

1.

Ozvěte se nám

Nejjednodušší je kliknout na tlačítko u typu webové stránky, kterou si přejete. Obratem vám přijde na zadaný e-mail potvrzení, že o vás víme.

2.

Dejte nám
nezávazné zadání

Na e-mail Vám pošleme formulář, do kterého vyplňte, jaký web si přejete. Možná se vám bude zdát, že má více políček než u ostatních firem, ale víme, co děláme. Ušetří vám to spoustu času i peněz.

3.

Probereme váš web

Nejprve si interně projdeme vaše zadání a případně si připravíme doplňující otázky. Obvykle to není potřeba, ale od začátku potřebujeme vědět, co očekáváte, abychom to mohli splnit. Pak se vám ozveme.

4.

Vytvoříme vám stránky

Po schválení na nic nečekáme a pustíme se do práce. Budeme rychlí. Jak moc záleží na balíčku, který si u nás vyberete. V průběhu je k vám dispozici projektový manažer, který zařídí, že budete mít hezký web.

jdu do toho

Časté otázky

Co ode mě budete potřebovat?
Vytvoření vašich webových stránek se snažíme co nejvíce zjednodušit. Na začátku potřebujeme od vás vyplnit zadání, které se týká jak textů, tak grafiky (k ní potřebujeme nahrát logo). V průběhu tvorby se vám ozve náš projektový manažer, který s vámi případně doladí potřebné detaily.
Pomůžete mi se zadáním?
Ano. Zadání je v podobě standardizovaného formuláře, který vás navede. Pokud byste i tak potřebovali pomoc, můžete nám zavolat na +420 775 752 302 a rádi vám se vším pomůžeme.
Budete se o web starat i po spuštění?
Záleží jen na vás. Velké části klientů se staráme nejen o webové stránky, ale pomáháme jim i s marketingem. Rádi si s vámi nad další spoluprací sedneme a na základě vašich potřeb navrhneme ideální řešení.
Jak funguje web na splátky?
Víme, že i stránky v nejnižším tarifu mohou být vysoký náklad. Stejně tak víme, že web je potřeba, aby naši klienti mohli vydělávat více. Proto nabízíme kompromis, kdy je částka rozložena na 5 splátek.