SEO (Optimalizace pro vyhledávače)

Webové stránky máte, aby na ně chodilo co nejvíce uživatelů. Pokud ne co nejvíce, tak alespoň ti důležití, kteří se zajímají o vaše služby či produkty. Díky optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO) se budete objevovat na předních místech ve vyhledávání. Získáte tak bez placených reklam dostatečný počet uživatelů na své stránky.

V rámci optimalizace stránek se zaměřujeme na tzv. on-page i off-page faktory. Začínáme na vaší stránce, kde podle analýzy klíčových slov upravíme nadpisy a další klíčové části webu včetně nastavení kódu stránky.

Title (titulek)

56 znaků, které vyhledávače pečlivě sledují. V kódu stránky se nachází hned v úvodu, proto jde o jeden z klíčových parametrů. Kromě využití správných klíčových slov je důležité se soustředit na unikátnost, abyste se odlišili od konkurence, a získali tak více prokliků (návštěv stránek)

Meta description (popisek)

Po titulku druhý text, který může rozhodnout, zda se vaše stránka objeví na předních pozicích a uživatelé ji navštíví. Zde je k dispozici až 160 znaků, na kterých ukážeme, proč by měli lidé kliknout právě na váš odkaz.

Obrázky

Uživatelé se na obrázky dívají, vyhledávače se zajímají i o jejich pojmenování, ve kterém využijeme správná klíčová slova. Kromě textů je potřeba optimalizovat i velikost obrázků, aby se rychleji načítali na stránce.

Pro vylepšení pozic ve vyhledávání je potřeba spousta dalších kroků, které nespočívají pouze v nastavení stránky, ale také získávání relevantních zpětných odkazů z webů a sociálních sítích. Víme, co potřebujete, abyste byli vidět. A rádi vám se vším pomůžeme.

CHCI BÝT VIDĚT

nechte nám na sebe kontakt